Виробництво силових масляних та сухих трансформаторів

250

Клиентов из 6 стран

20

Лет работы в отрасли

110

Человек квалифицированного персонала

Новини компанії

Що таке силовий трансформатор?

Силовий трансформатор – це статичний електромагнітний пристрій з двома або більше обмотками, який за допомогою електромагнітної індукції перетворює змінний струм однієї напруги в змінний струм іншої напруги, як правило, при тій же частоті з метою передачі електроенергії без зміни її переданої потужності.

Силовий трансформатор змінного струму призначений для перетворення електричної енергії в електричних мережах та в установках, призначених для прийому і використання електричної енергії. Слово «силовий» відображає роботу даного виду трансформаторів з великими потужностями. Необхідність застосування силових трансформаторів обумовлена різною величиною робочої напруги ЛЕП (35-750 кВ), міських електромереж (як правило 6, 10, 15 кВ) і напруги, що подається кінцевим споживачам (0,4 кВ, вони ж 380/220 В).

Будь-яке використання електроенергії в побуті і на виробництві передбачає її перетворення, що неможливо без силового трансформатора.

Ми є виробником силових масляних і сухих трансформаторів. Підприємство має висококваліфікований персонал і великий досвід з виробництва масляних та сухих трансформаторів.
Продукція (трансформатори) підприємства відповідає високим критеріям якості, що підтверджено українським і російським сертифікатами відповідності, а також відгуками замовників.

Наші кліенти