Продукція

Трансформатори силові масляні

Трансформатори силові сухі

Трансформатори силові масляні залізничні

Трансформатори однофазні двохобмоткові типу ОМ

Трансформатори для прогріву бетону й ґрунту типу ТМОБ

Силовий трансформатор – це статичний електромагнітний пристрій з двома або більше обмотками, який за допомогою електромагнітної індукції перетворює змінний струм однієї напруги в змінний струм іншої напруги, як правило, при тій же частоті з метою передачі електроенергії без зміни її переданої потужності.

Силовий трансформатор змінного струму призначений для перетворення електричної енергії в електричних мережах та в установках, призначених для прийому і використання електричної енергії. Слово «силовий» відображає роботу даного виду трансформаторів з великими потужностями. Необхідність застосування силових трансформаторів обумовлена різною величиною робочої напруги ЛЕП (35-750 кВ), міських електромереж (як правило 6, 10, 15 кВ) і напруги, що подається кінцевим споживачам (0,4 кВ, вони ж 380/220 В).

Будь-яке використання електроенергії в побуті і на виробництві передбачає її перетворення, що неможливо без силового трансформатора.

Парк трансформаторів в нашій країні швидко старіє, що вимагає активної уваги до цих об’єктів.

Силові трифазні двохобмоткові понижуючі трансформатори загальнопромислового призначення потужністю від 10 до 2500 кВ ∙ А призначені для внутрішнього і зовнішнього встановлення.

Розподільні силові трансформатори випускаються на номінальну напругу первинної обмотки 6, 10 або 15,75 кВ. Номінальна напруга вторинної обмотки 0,4 або 0,23 кВ.

Регулювання напруги здійснюється перемиканням без збудження (ПБЗ) при відключеному від мережі трансформаторі як з боку вищої (ВН) так і з боку нижчої (НН) напруги.

Напруга регулюється на стороні ВН на величину ± 2 × 2,5% від номінального значення.

Залежно від призначення силові трансформатори можуть бути такими, що підвищують або такими, що знижують напругу.

Залежно від ізолюючого та охолоджуючого середовища можуть бути масляними та сухими.