Виробництво трансформаторів це багатоетапний, ретельний і, звичайно ж, відповідальний процес. Наші вироби, починаючи з приймання сировини і закінчуючи виходом готової продукції, проходять технічний контроль. При цьому 100% всіх виробів перевіряються на відповідність вимогам клієнта і нормативної документації.

ТОВ «Трансформатор сервіс» пропонує низькі ціни на свою продукцію. Це обумовлено відсутністю торгової націнки і економною технологією виробництва. Грунтуючись на вимогах замовника, ми підбираємо оптимальну по співвідношенню «ціна/ якість» комплектацію обладнання.

Під брендом «Трансформатор сервіс» об’єднані: сучасне виробництво, професійний інженерно-конструкторський центр, лабораторія та ремонтно-сервісні служби. Скрізь працюють кваліфіковані фахівці.

Наш досвід дозволяє виробляти дуже широкий ряд високоякісних трансформаторів. Крім цього, ми не забуваємо і про сервісну складову і окрему увагу приділяємо випуску комплектуючих запчастин.

На нашому підприємстві впроваджена у виробництво південнокорейська лінія поперечного розкрою електротехнічної сталі, а також використовується сучасна технологія «Step lap» збірки магнітопроводів. В результаті втрати холостого ходу наших трансформаторів істотно зменшені і відповідають європейським стандартам.

Для виготовлення баків трансформаторів використовується гофрована листова сталь товщиною 1,2 мм. Передбачено виготовлення двох варіантів баків трансформаторів: герметизована конструкція з клапаном аварійного зменшення тиску і конструкція бака з маслорозширювачем.

Фарбування баків і кришок здійснюється методом обливання, а сушка – в сучасних камерах за допомогою інфрачервоного випромінювання.

Активні частини трансформаторів перед зануренням у бак і заливкою трансформаторним маслом висушуються методом короткого замикання при глибокому вакуумі в спеціальних вакуум-сушильних печах.

Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва.

Підприємство першим в Україні запровадило комп’ютеризовану систему приймальних випробувань силових трансформаторів практично без участі оператора, функції якого зводяться до приєднання вводів трансформатора до випробувального стенду. Всі подальші операції (вимірювання, перемикання, друкування протоколу випробувань) здійснюються в автоматичному режимі. Після закінчення випробувань принтер друкує протокол випробувань.